Rabo clubkas 2019

  • 0

Rabo clubkas 2019

Categorie : schaatsen

Stem op IJsclub Wissenkerke

rabo clubkasHet is weer zover: de Rabobank clubkascampagne gaat weer beginnen. Tijdens de Clubkas Campagne verdeelt Rabobank Walcheren/Noord-Beveland maar liefst €165.000,- onder de verenigingen en stichtingen die klant en lid zijn. Niet de bank zelf, maar onze leden verdelen dit budget.

Bent u lid van de Rabobank Walcheren/Noord-Beveland?

Op 27 september ontvangen alle leden van Rabobank per mail een persoonlijke stemcode. Met deze stemcode kun je van 27 september tot en met 6 oktober 5 stemmen uitbrengen op je favoriete clubs. Er kunnen maximaal 2 stemmen worden uitgebracht op dezelfde club.

Breng twee stemmen uit op IJsclub Wissenkerke!

Ga naar www.rabobank.nl/wnbleden en stem op ons!!!!

Namens de IJsclub alvast bedankt.


Uitloggen op dit account

Geef een reactie

Het bokkegat is GESLOTEN!!

bokkegat gesloten

Oproep

Vrijwilligers gezocht om activiteiten op het ijs te organiseren. Alle hulp welkom!
Ook voor de komende jaren.

Lid aan- of afmelden

Ga direct naar de aanmeldingspagina

Direct lid aan- of afmelden

De laatste nieuwtjes

Buienradar

QR code ijsclub Wissenkerke

Scan met je smartphone en bekijk de site.

qr code

Archief